Liga Okręgowa 2017/2018: kolejka 12
Dodane przez bady dnia Grudzień 23 2017 15:38:00
OSTROVIA Ostrów Mazowiecka – ORZYC Chorzele 4-0 (3-0)

Lubowiedzki – Majk, Michał Kawiecki, Dąbrowski, Walewacz (46. I.Tułowiecki), Szmalc ( 65. Czaplicki) – G.Kawiecki, Kowalski (46. Bartołd), Rzeżuchowski, Piasecki – Rejs

Kolejny słabe spotkanie rozegrali piłkarze Orzyca wysoko przegrywając w Ostrowii Maazowieckiej. Może nie całe to spotkanie było słabe w wykonaniu żółto-czerwonych, ale jednak wynik końcowy jest najważniejszy, a ten znowu wygląda mało korzystnie.
Pierwsza cześć meczu w wykonaniu chorzelan była nawet nie słaba ale fatalna. Gdyby gospodarze do przerwy prowadzili różnicą 5-6 bramek nikt z przyjezdnych nie mógłby mieć pretensji.
Po przerwie zobaczyliśmy zupełnie inną drużynę z Chorzel. W tej części to chorzelanie powinni zdobyć 4-5 bramek, jednak skuteczności w ostatnich meczach piłkarzy z Chorzel jest na strasznie niskim poziomie. Goście mając nawet sytuację gdzie wystarczyło trafić do pustej bramki nie potrafili umieścić piłki w siatce bramki rywali. Natomiast jeden błąd bramkarza z Chorzel i goście strzałem z 25 metrów ustalili wynik meczu.