Liga okręgowa 2017/2018: kolejka 8
Dodane przez bady dnia Wrzesień 26 2017 17:58:46
KS CK Troszyn – ORZYC Chorzele 4-2 (2-0)
2-1 Grzegorz Kawiecki ( z karnego )
3-2 Grzegorz Kawiecki ( z karnego )

Kacprzak – Majk, Michał Kawiecki, Dąbrowski, Czaplicki (75. I.Tułowiecki), Szmalc ( 60. Suchowiecki) – Wierzebicki (85. Bartołd), Kowalski, Rzeżuchowski, G.Kawiecki – D.Brzezicki

Na własne życzenie przegrali chorzelanie ostatni ligowy mecz ulegając na wyjeździe ekipie z Troszyna. Przez cały mecz to gospodarze dłużej utrzymywali się przy piłce, jednak dzięki mądrej grze z kontry to żółto-czerwoni stworzyli sobie więcej dogodnych okazji do zdobycia gola, jednak fatalnie mieli ustawionego tego dnia celowniki. Już po kwadransie goście powinni prowadzić dwiema bramkami. Niestety najpierw Daniel Brzezicki przegrał pojedynek jeden na jeden ze swoim imiennikiem Woźniakiem, który strzegł bramki miejscowych. A klika minut później idealną okazję do pokonania golkipera gospodarzy miał Grzegorz Kawiecki, jednak zamiast skierować piłkę głową do pustej bramki próbował uderzać ją nogą, co skończyć się mogło tylko w jeden sposób …. W 27 minucie na prowadzenie wychodzą piłkarze z Troszyna. Rzut wolny z 30-go metra wykonuje kapitan miejscowych Piotr Bałas, dośrodkowuje w kierunku bramki Łukasza Kacprzaka, piłki nie sięga żaden z zawodników, a ta jednak ląduje w siatce obok zaskoczonego bramkarza Orzyca. Kilka minut później Michał Kawiecki nieprawidłowo powstrzymuje w polu karnym rywala, a sędzia wskazuje na punkt oddalony o 11 metrów od bramki gości. Pewnym egzekutorem okazuje się ponownie Bałas.
Drugą połowę goście zaczynają z przytupem i już po kilku minutach zdobywają bramkę kontaktową. Po faulu bramkarza na Macieju Wierzbickim sędzia tym razem dyktuje jedenastkę dla przyjezdnych, którą na gola zamienia Grzegorz Kawiecki. Po chwili skrzydłowy Orzyca powinien doprowadzić do wyrównania jednak przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Kilka minut później kolejną okazję na wyrównanie marnuje Grzegorz Kawiecki, gdy jego strzał głową z kilku metrów mija bramkę rywali. Kolejna okazję na wyrównanie marnuje Mariusz Kowalski, który przegrywa pojedynek jeden na jeden z Danielem Woźniakiem. A to, że nie wykorzystane sytuację się mszczą przekonali się chorzelanie w 71 minucie, kiedy to po kolejnym stałym fragmencie gry miejscowi zdobywają trzecią bramkę. W 80 minucie po dośrodkowaniu Macieja Wierzbickiego obrońca z Troszyna zagrywa piłkę ręką we własnym polu karnym i mamy kolejny rzut karny w tym meczu. Ponownie Grzegorz Kawiecki podchodzi i znowu piłka ląduje w siatce. Za chwilę mamy kolejne przewinienie w polu karnym, tym razem gości i czwartą już jedenastkę w tym meczu. Tym razem jednak Piotr Bałas przegrywa pojedynek z Łukaszem Kacprzakiem i nie kompletuje hat-tricka. Ostatnie minuty to ciągła walka o wyrównującą bramkę w wykonaniu gości i rozpaczliwa obrona gospodarzy, którzy w ostatniej minucie doliczonego czasu gry wychodzą z kontrą i ustalają wynik meczu.