Liga okręgowa 2017/2018: kolejka 7
Dodane przez bady dnia Wrzesień 26 2017 17:56:43
ORZYC Chorzele – MAKOWIANKA Maków Maz. 0-3 (0-0)

Kacprzak – Suchowiecki (80.D.Tułowiecki), Michał Kawiecki, Czaplicki, Dąbrowski (60. Majk) – Kowalski (60.Rejs), Wierzbicki, Rzeżuchowski, Piasecki, G.Kawiecki – I.Tułowiecki (70.Bartołd)

Mimo dobrego meczu chorzelanie nie sprostali rywalom z Makowa Mazowieckiego wysoko ulegając przed własną publicznością.
Przed przerwą mecz był wyrównany, obie ekipy miały swoje sytuacje na pokonanie bramkarza rywala, ale to miejscowi mieli dwie najlepsze ku temu okazje. Już w 2 minucie Maciej Wierzbicki po dośrodkowaniu Piotra Piaseckiego miał wyśmienitą okazję na wyprowadzenie swojej drużyny na prowadzenie. Jednak jego strzał z kilku metrów wylądował na słupku bramki rywali. W 25 minucie w sytuacji sam na sam znalazł się Mariusz Kowalski, jednak uderzył lekko i wprost w bramkarza. W 34 minucie strzał głową z kilku metrów ładnie obronił Łukasz Kacprzak.
Druga część gry wyglądała podobnie, aż do 58 minuty kiedy to arbiter spotkania podyktował rzut karny dla gości. Czy zawodnik gości był faulowany przez Andrzeja Dąbrowskiego, czy poślizgnął się i wpadł w niego niech ocenią obecni na meczu. Fakty są takie, że wg arbitra głównego był faul, wg jego asystenta już nie koniecznie, jednak liniowemu zabrakło odwagi żeby skonsultować to ze swoim kolegą. Jedenastkę pewnie na bramkę zamienił Krzysztof Pustoła. Chorzelanie dzielnie walczyli do końca o zmianę rezultatu jednak nie przyniosło to efektów w postaci bramki wyrównującej. W końcówce spotkania kiedy już żółto-czerwoni byli mocno skoncentrowani tylko na atakowaniu przeciwnika ten wyprowadził dwie kontry które na bramki zamienił Maciej Traczewski.