ORZYC Chorzele U17 – WKRA Bieżuń U17 3-3 (2-1)

1-0 – Patryk Kuciński
2-1 – Jakub Wawrzonkowski
3-2 – Jakub Sęndrowski

Suchowiecki K. – Suchowiecki M., Cichowski, Pietrzak (55. Roczeń) – Moszczyński M., Sęndrowski, Budny (70. Wilga J.), Antosiak (50. Stanejko), Wawrzonkowski – Kuciński, Wilga D. (65. Oleksik)

W środowe popołudnie (30.08.2017) juniorzy z Chorzel rozpoczęli rywalizację w Lidze Okręgowej B1 Juniorów Młodszych na własnym terenie podejmowali Wkra Bieżuń. Pierwszą bramkę tego meczu i tym samą pierwszą dla Orzyca w tym sezonie zdobywa już w 12 minucie meczu Patryk Kuciński. Po błędzie i braku komunikacji między obrońcą i bramkarzem miejscowych goście w 21 minucie zdołali strzelić gola na 1-1. Przed końcem pierwszej części spotkanie młodzi chorzelanie zdołali zadać kolejny cios w postaci gola, po rewelacyjnym rajdzie prawą stroną boiska Miłosz Suchowiecki dogrywa piłkę wzdłuż bramki Wkry, a Jakub Wawrzonkowski dokonuje formalności i umieszcza piłkę w siatce. Wynik do przerwy 2-1.
Zaraz po przerwie juniorom z Bieżunia znów udaje się strzelić gola wyrównującego, warto nadmienić że przy akcji z której padł gol na 2-2 czterech zawodników Wkry było na spalonym ale najwidoczniej sędzia tego spotkania uznał że cała czwórka nie brała udziału w akcji. W 77 minucie Orzyc po raz kolejny wychodzi na prowadzenie, a piłkę w bramce tym razem umieszcza Jakub Sęndrowski. Ale najważniejszy moment meczu to 79 minuta Łukasz Cichowski ucierpiał w starciu z napastnikiem Wkry jednak piłka trafia pod nogi golkipera z Chorzel widząc że kolega zwija się z bólu wybija piłkę tylko jak się później okazało niestety na róg, goście podążając w pole karne miejscowych już krzyczeli „nic nie oddajemy….” i tak zrobili i zdołali po zamieszaniu w polu karnym wepchnąć piłkę do bramki Suchowieckiego.
Definicja FAIR PLAY - norma wartości w sporcie. Jest wyrazem postawy reprezentowanej na boisku, gdzie zwycięstwo nie jest celem, który należy osiągnąć za wszelką cenę.
Trener juniorów z Bieżunia za przykład o co chodzi z tym fair play mógłby pokazać swoim podopiecznym film z meczu II ligi pomiędzy Radomiakiem Radom i Rozwojem Katowice.