Liga Okręgowa 2017/2018: kolejka 4
Dodane przez bady dnia Sierpień 31 2017 09:58:41
GKS Strzegowo - ORZYC Chorzele 1-2 ( 0-1 )
0-1 Maciej Wierzbicki
1-2 Grzegorz Kawiecki ( z karnego )

Kacprzak – Majk, Michał Kawiecki, Dąbrowski, Suchowiecki – Kowalski - Wierzbicki, Mateusz Kawiecki (90. Bartołd), Piasecki, G.Kawiecki (88. Walewacz ) – Rejs

Kolejne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli żółto-czerwoni w tym sezonie, po ciężkim boju w Sochocinie tym razem było lżej. Po meczu w którym chorzelanie byli zdecydowanie lepsi od gospodarzy dopisali sobie kolejne trzy punkty za mecz w Strzegowie.
Od początku spotkania przyjezdni dominowali i stwarzali sobie mnóstwo sytuacji pod bramką przeciwnika, niestety skuteczność nie była tego dnia ich mocną stroną. Dopiero w 32 minucie po indywidualnej akcji Maciej Wierzbicki wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Skrzydłowy Orzyc a minął kilku rywali i z bliska uderzył obok interweniującego bramkarza GKS-u.
Od początku drugiej części spotkania gra się wyrównała, a efektem tego była bramka wyrównująca dla miejscowych. Po stracie bramki chorzelanie znowu rzucili się na przeciwnika i znowu inicjatywa należała do nich. Tak jak w pierwszej części gry dochodzili do kolejnych sytuacji jednak w ostatniej fazie akcji podejmowali błędne decyzje i wynik meczu nie ulegał zmianie. Kwadrans przed końcem piękna indywidualną akcją popisał się Damian Suchowiecki. Mijał kolejnych rywali jak tyczki, a wbiegając już w pole karne został sfaulowany przez jednego z nich. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Grzegorz Kawiecki. W końcówce gospodarze dążyli do wyrównania strat, na ostatnie dośrodkowania wbiegał nawet bramkarz ze Strzegowa, jednak ich wysiłki nie przyniosły efektu w postaci wyrównującej bramki i piłkarze Orzyca odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo.