Liga Okręgowa 2017/2018: kolejka 2
Dodane przez bady dnia Sierpień 22 2017 09:54:04
ORZYC Chorzele – ŻBIK Nasielsk 2-2 ( 0-2 )
1-2 Maciej Wierzbicki
2-2 Grzegorz Kawiecki

Lubowiedzki – Suchowiecki (60. Wierzbicki), Majk (46. Czaplicki), Michał Kawiecki, Dąbrowski, Szmalc (75. Bartołd) – G.Kawiecki, Kowalski, Mateusz Kawiecki (46. Rejs), Piasecki – I.Tułowiecki (46. D.Brzezicki )

Po sromotnej porażce w pierwszej kolejce w Pułtusku, piłkarze Orzyca przed własną publicznością zremisowali po ciekawym meczu z ekipą z Nasielska.
Pierwsza część gry wyglądała podobnie jak pierwsze 45 minut w Pułtusku. Żółto-czerwoni cofnięci czekają na swoje szanse w grze z kontry. Natomiast przyjezdni atakując odbijali się od muru obronnego Orzyca. Jednak dwukrotnie znaleźli drogę do bramki Macieja Lubowiedzkiego. Już 12 minucie „strzał życia” z około 30 metrów oddał zawodnik Żbika, a piłka wylądowała w okienku bramki gospodarzy. W 38 minucie po błędzie obrońcy Orzyca pada kolejna bramka. Tym razem po silnym strzale z linii pola karnego.
Po przerwie miejscowi przechodzą na bardzo ofensywne ustawienie 3-4-3 i od początku dążą do odrobienia strat. Ultra ofensywna taktyka naraża ich na wiele kontr ze strony gości jednak żadna z nich nie kończy się utartą bramki. Natomiast chorzelanie najpierw w 82 minucie po pięknym podaniu Mariusza Kowalskiego i precyzyjnym wykończeniu akcji przez Macieja Wierzbickiego zdobywają kontaktową bramkę. A potem w 89 minucie po ładnym strzale zza pola karnego przez Grzegorza Kawieckiego wyrównują stan meczu.