Liga Okręgowa 2017/2018: kolejka 1
Dodane przez bady dnia Sierpień 21 2017 21:09:21
NADNARWIANKA Pułtusk – ORZYC Chorzele 5-1 ( 2-0 )
5-1 Piotr Piasecki

Lubowiedzki – Majk (70. Suchowiecki), Michał Kawiecki, Piasecki, Czaplicki (65. Dąbrowski), Szmalc (80. Walewacz) – H.Brzezicki (46. Wierzbicki), Kowalski, Mateusz Kawiecki (60. Rzeżuchowski), G.Kawiecki – I.Tułowiecki (60. Rejs)

Fatalnie rozpoczęli kolejny sezon w lidze okręgowej piłkarze Orzyca wysoko przegrywając w Pułtusku. Początek spotkania nie wróżył aż tak kiepskiego zakończenia. Gospodarze dominowali jednak nie potrafili stworzyć sobie choćby jednej dogodnej sytuacji do objęcia prowadzenia. Jedynym zagrożeniem jakie sobie stwarzali pod bramką gości były stałe fragmenty gry. I właśnie po jednym z nich, a dokładniej po rzucie rożnym w 27 minucie pada pierwsza bramka w tym meczu. W końcówce pierwszej części gry pada kolejna bramka i kolejny raz po stałym fragmencie gry. Tym razem strzał był bezpośrednio z rzutu wolnego z okolicy linii pola karnego. Dodać należy, że nie popisał się przy interwencji bramkarz Orzyca.
Na drugą część gry żółto-czerwoni musieli wyjść w innym ustawieniu bo zmuszeni byli odrabiać dwu-bramkową stratę. A to było tylko „wodą na młyn” dla miejscowych, którzy dołożyli kolejne trzy bramki i stworzyli sobie jeszcze wiele innych okazji których na szczęście nie zamienili na kolejne gole. Przyjezdni odpowiedzieli jedną bramką autorstwa Piotra Piaseckiego.