Kolejka 21: Wkra vs Orzyc /22.04.2017/
Dodane przez bady dnia Kwiecień 22 2017 16:22:57
WKRA Bieżuń – ORZYC Chorzele 4-0 (3-0)

Robaczek – Majk, Michał Kawiecki, Kostrzewa, Walewacz (65. Szmalc) – Wierzbicki (55. Bartołd), Kowalski (60. Rzeżuchowski), Mateusz Kawiecki, G.Kawiecki – Rejs - Kuciński

Niestety osłabiony brakiem kilku zawodników Orzyc nie sprostał trudnemu zadaniu i poległ w Bieżuniu. Już po 8 minutach wynik brzmiał 2-0 dla gospodarzy. Najpierw w 2 minucie pomocnik Wkry strzałem zza pola karnego otworzył wynik meczy, a po kilku minutach po raz drugi miejscowi pokonali Robaczka. W końcówce pierwszej części spotkania wpada trzecia bramka i wynik tego meczu zostaje raczej rozstrzygnięty. Po przerwie pada już tylko jedna bramka strzelona przez graczy z Bieżunia po rzucie karnym za zagranie ręką w polu karnym Mateusza Kawieckiego.