Kolejka 18: Koronoa vs Orzyc /01.04.2017/
Dodane przez bady dnia Kwiecień 08 2017 07:54:11
KORONA Szydłowo – ORZYC Chorzele 2-0 ( 2-0 )

M.Lubowiedzki - Majk (65. Walewacz) , Michał Kawiecki, Dąbrowski, Suchowiecki – H.Brzezicki ( 55. Kuciński), Kowalski, Mateusz Kawiecki ( 75. Bartołd), G.Kawiecki – Piasecki – Rejs

W kratkę grają piłkarze Orzyca w rundzie wiosennej obecnego sezonu. Po fatalnym meczu z Iskrą, przyszedł dobry z Troszynem, a teraz znowu bardzo słaby w Szydłowie.
Od początku spotkania to gospodarze dominowali na boisku stwarzając sobie kolejne sytuacje pod bramką przyjezdnych. W wielu sytuacjach szczęście dopisywało żółto-czerwonym, a w 18 minucie wyprowadzili groźna kontrę po której Piotr Piasecki uderzył w krótki róg ale wprost w bramkarza. W 24 minucie po dośrodkowaniu i precyzyjnym strzale głową piłkarze Korony wychodzą na prowadzenie. W 35 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem Orzyca znalazł się napastnik gospodarzy i strzałem obok wybiegającego Lubowiedzkiego podwyższył wynik meczu. W 45 minucie wyśmienitą okazję do zdobycia kontaktowej bramki miał ponownie Piasecki jednak w dogodnej sytuacji strzelił wysoko nad bramką.
Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia gości. Najpierw w zamieszaniu po rzucie rożnym bramkę zdobywa Kacper Rejs, jednak sędzia liniowy dopatruje się pozycji spalonej strzelca bramki. Po chwili Grzegorz Kawiecki oddaje silny strzał z 35 metrów, a bramkarz z Szydłowa niefortunnie upada skręcając staw skokowy i o mało nie wrzuca sobie piłki do własnej bramki. Niestety potem znowu inicjatywę przejmują gospodarze i stwarzają sobie kolejne sytuacje pod bramką przyjezdnych, jednak już więcej nie udaje im się pokonać bramkarza z Chorzel. Natomiast najlepszą okazję dla gości miał Michał Kuciński, którego strzał z kilku metrów obrobił golkiper Korony.