Kolejka 17: Orzyc vs Troszyn /25.03.2017 godz.15:00/
Dodane przez bady dnia Marzec 25 2017 14:29:18
ORZYC Chorzele - CK Troszyn 3-1 ( 1-0 )

1-0 Maciej Wierzbicki
2-0 Piotr Piasecki
3-1 Mariusz Kowalski

M.Lubowiedzki – Majk, Michał Kawiecki, Kordek, Suchowiecki (85. Dąbrowski ) – Wierzbicki, Kostrzewa, Kowalski, G.Kawiecki (78. Kuciński ) – Piasecki – Rejs (88. H.Brzezicki )

Szybko udało się zmazać plamę chorzelskiej drużynie po ubiegłotygodniowej wpadce. Żółto- czerwoni zagrali dobre zawody, pewnie i w pełni zasłużenie wygrawając po raz drugi w tym sezonie z ekipą z Troszyna.
Już na przerwę gospodarze powinni schodzić z kilku bramkową przewagą, jednak zabrakło skuteczności, a jedyna bramka w tej części gry padła dopiero w 45 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę w polu karnym przeciwnika przyjął Maciej Wierzbicki, a następnie precyzyjnie uderzył obok bezradnego bramkarza gości. W pierwszych 45 minutach to miejscowi byli zespołem lepszym i dominowali na boisku.
Po przerwie goście się przebudzili i mecz się wyrównał, jednak to chorzelanie jako pierwsi zdobywają kolejną bramkę. Po dokładnym podaniu Kacpra Rejsa, Piotr Piasecki znalazł się oko w oko z bramkarzem z Troszyna i pewne go pokonał strzałem w krótki róg. W końcówce spotkania przyjezdni po zamieszaniu w polu karnym Orzyca i strzale z kilku metrów zdobywają kontaktową bramkę i w końcówce dążą do wyrównania stanu meczu. Jednak w doliczonym czasie gry ładnym strzałem z rzutu wolnego z około 25 metrów popisuje się Mariusz Kowalski ustalając wynik meczu.