6-1 Grzegorz Kawiecki
8-2 Kacper Rejs
8-3 Piotr Piasecki

M.Lubowiedzki – Majk (46. Suchowiecki), Michał Kawiecki, Dąbrowski, Czaplicki (46. Piotr Walewacz) – Wierzbicki (46. H.Brzezicki), Mateusz Kawiecki (46. Kostrzewa), Kowalski, G.Kawiecki – Piasecki – Rejs

Od kompromitującej porażki rozpoczęli rundę rewanżową piłkarze Orzyca wysoko ulegając ekipie z Krasnego. Fatalne warunki panujące na boisku zdecydowanie sprzyjały gospodarzom którzy w ciągu pierwszych 30 minut rozbili w pył drużynę z Chorzel. Po upływie dwóch kwadransów miejscowi prowadzili już 6-0 a mogli zdecydowanie wyżej, nie wykorzystując rzutu karnego i kilku innych wyśmienitych okazji. Dopiero po upływie pół godziny żółto-czerwoni zaadoptowali się do panujących warunków, a i miejscowi zadowoleni z wysokiego prowadzenia być może nie grali już tak skoncentrowani. Przed przerwą pierwszą bramkę dla przyjezdnych zdobył strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Grzegorz Kawiecki. Początek drugiej połowy to dwa trafienia gospodarzy, kolejne dwa trafienia należały do chorzelan. Najpierw Kacper Rejs z najbliższej odległości po dokładnym podaniu od Piotra Piaseckiego pokonał bramkarza Iskry. A następnie Piasecki wykorzystał błąd golkipera gospodarzy zdobywając trzecia bramkę dla swojej drużyny. Chwilę potem po pięknym strzale zza pola karnego wynik meczu ustalił zawodnik miejscowych.