Kolejka 12: Orzyc vs Makowianka /22.10.2016/
Dodane przez bady dnia Listopad 07 2016 16:07:54
ORZYC Chorzele – MAKOWIANKA Maków Maz. 2-1 (0-0)
1-0 Grzegorz Kawiecki
2-0 Piotr Piasecki

Robaczek – Majk, Kordek, Dąbrowski, Michał Kawiecki – Wierzbicki (87. Walewacz), Mateusz Kawiecki (82. Rzeżuchowski), Kowalski, G.Kawiecki (90. Szmalc) – Piasecki – Rejs

Szybko zrehabilitowali się piłkarze Orzyca za ubiegłotygodniowej wpadce w Sochocinie pokonując przed własną publicznością silną ekipę z Makowa.
Mecz był wyrównany jednak to gospodarze stworzyli sobie więcej okazji pod bramką przeciwnika. Jednak tylko dwie z nich potrafili zamienić na gola. Przed przerwą dogodne okazje do pokonania bramkarza Makowianki miał Kacper Rejs i Mariusz Kowalski jednak obaj minimalnie przestrzelili.
Pierwszą bramkę kibice zobaczyli w 55 minucie kiedy to po indywidualnej akcji Grzegorz Kawiecki zdecydował się na strzał z 25 metrów, a piłka wylądowała w okienku bramki przyjezdnych. Kilka minut później chorzelanie prowadzili już dwiema bramkami. Piotr Piasecki znalazł się sam na sam przed golkiperem gości i ładnym technicznym strzałem go przelobował. Goście odpowiedzieli w końcówce spotkania pewnie egzekwując rzut karny.