Kolejka 9: Boruta vs Orzyc /01.10.2016 godz. 11:00/
Dodane przez bady dnia Październik 04 2016 19:15:43
BORUTA Kuczbork – ORZYC Chorzele 1-5 (0-2)
0-1 Piotr Piasecki
0-2 Mateusz Kawiecki
0-3 Mateusz Kawiecki
1-4 Piotr Piasecki ( z karnego )
1-5 Grzegorz Kawiecki

Robaczek – Majk, Michał Kawiecki, Dąbrowski, Kostrzewa – Wierzbicki (60. Rzeżuchowski), Mateusz Kawiecki, Kowalski, G.Kawiecki – Piasecki – Rejs

Piłkarze Orzyca znowu wygrywają, po dwóch kolejkach w których nie potrafili zdobyć choćby bramki w pełni zasłużenie pokonali Borutę Kuczbork na ich terenie.
Już po 8 minutach goście prowadzili dwiema bramkami. Najpierw Piotr Piasecki po dośrodkowaniu Mariusza Kowalskiego strzałem głową z kliku metrów otworzył wynik spotkania. A po chwili Mateusz Kawiecki strzałem z 16 metrów podwyższył prowadzenie przyjezdnych.
Kolejne bramki padały w drugiej części gry. W 57 minucie ładnym rajdem lewym skrzydłem popisuje się Grzegorz Kawiecki, dokładnie podaje do brata, a Mateusz strzałem z kilku metrów zdobywa swoja drugą bramkę w tym spotkaniu. W 73 minucie goście zdobywają honorową jak się później okazało bramkę tego dnia. Po faulu Emila Majk w polu karnym zawodnik z Kuczborka pokonał strzałem z rzutu karnego Łukasza Robaczka. W 81 minucie szarżującego w polu karnym Piotra Piaseckiego nieprawidłowo powstrzymuje obrońca gospodarzy i sędzia dyktuje kolejną „jedenastkę” tym razem dla żółto-czerwonych. Pewnym egzekutorem okazał się sam poszkodowany. W końcówce spotkanie po dokładnym podaniu Kacpra Rejsa, Grzegorz Kawiecki ustala wynik meczu.