I Liga Okręgowa A1 Junior /Kolejka 6/
Dodane przez bady dnia Wrzesień 26 2016 19:48:08
25-09-2016 godz. 14:00
BŁĘKITNI Raciąż U19 – ORZYC Chorzele U19 5-1 (2-1)
0-1 Łukasz Kołakowski

Lubowiedzki(50.Wierzbicki) – Piasecki, Walewacz, Dzieżyk(75.Cichowski Ł.) – Suchowiecki D.(62.Moszczyński), Rykowski, Brzezicki, Kołakowski, Bartołd – Marciniak – Olber M.

Kolejnej ligowej porażki doznali podopieczni Błażeja Kaszuba, tym razem w wyjazdowym meczu przegrali z Błękitnymi Raciąż. Początek spotkania nie zapowiadał srogiej porażki bo to goście z Chorzel już w 7 minucie meczu wychodzą na prowadzenie po rzucie rożnym piłkę głowa umieszcza w bramce gospodarzy Łukasz Kołakowski. Jednak euforia prowadzenia zawodów nie trwała długo gospodarze odpowiadają już w 9 minucie wyrównującym trafieniem. W końcówce pierwszej części kontuzji doznaje bramkarz z Chorzel w starciu sam na sam z napastnikiem Błękitnych, zwycięsko z tego pojedynku wychodzi Luban Jr jednak przypłaca zdrowiem jednak kontynuuje grę. W 44 minucie Raciąż strzela gola na 2-1, niestety sędzia nie zauważa spalonego przy tym golu. I tu należało by się zatrzymać i opisać prace sędziego tych zawodów Pana Mariusza Komorowskiego lecz szkoda czasu autora by pisał o takim kimś, a następnie czytelnika który będzie to czytał, ten człowiek nigdy nie powinien prowadzić zawodów piłki nożnej bo po prostu się do tego nie nadaje.
W drugiej części spotkania goście dokładają jeszcze trzy trafienie, warto nadmienić że Orzyc od 50 minuty gra bez bramkarz w miejsce kontuzjowanego Macieja Lubowiedzkiego na bramce staje zawodnik z pola Przemysław Wierzbicki. Kontuzji również doznaje bramkarz gospodarzy i od 70 minuty w bramce Raciąża staje rezerwowy bramkarz.
Błękitni Raciąż wygrywają bez dwóch zdań zasłużenie ponieważ tego dnia piłkarsko okazali się lepszą ekipą. Miano bohatera meczu na pewno należy się sędziemu Panu Mariuszowi Komorowskiemu i tego mu gratulujemy i życzymy sobie i innym by nigdy nie mieć styczności z Nim i podobnymi przypadkami próbującymi być sędziami piłki nożnej.