Kolejka 2: CK Troszyn vs Orzyc /20.08.2016 godz. 17:30/
Dodane przez bady dnia Sierpień 20 2016 18:02:39
CK Troszyn – Orzyc Chorzele 2-3 (1-1)
1-1 – Piotr Piasecki
2-2 - Piotr Piasecki
2-3 - Piotr Piasecki

Robaczek – Michał Kawiecki, Kordek, Dąbrowski, Szmalc (65. Czaplicki) – Piasecki, Kostrzewa, Mateusz Kawiecki(60.H. Brzezicki), G. Kawiecki – D. Tułowiecki – D. Brzezicki(70.I. Tułowiecki)

Kolejną niespodziankę sprawili piłkarze Orzyca pokonując tym razem na wyjeździe ekipę z Troszyna i z kompletem punktów plasują się po dwóch kolejkach na trzecim miejscu w tabeli.
Można śmiało powiedzieć, że to kolejny mecz w którym żółto-czerwonym dopisuje odrobina szczęścia bo z pewnością drużyna gospodarzy nie była gorsza, a mecz ten powinien sprawiedliwie zakończyć się podziałem punktów.
Pierwsza i najładniejsza bramka tego spotkania padła już 10 minut po rozpoczęciu meczu. Indywidualną akcję zakończoną strzałem zza pola karnego popisał się napastnik miejscowych. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki nad interweniującym Łukaszem Robaczkiem i wylądowała w siatce jego bramki. Przyjezdni odpowiedzieli tuż przed przerwą. Piłkę z autu na wysokości pola karnego gospodarzy wrzucał Marcin Szmalc, głową piłkę za siebie zagrał Piotr Piasecki, a ta trafiła pod nogi Daniela Tułowieckiego. Pomocnikowi Orzyca nie wyszedł jednak czysty strzał, za to wyszła ładna asysta. Piłka ponownie trafiła do Piaseckiego który strzałem z 6 metrów pokonał bramkarza z Troszyna.
Druga połowa ponownie dobrze zaczęła się dla miejscowych, którzy już w 52 minucie ponownie wychodzą na prowadzenie. Po ładnej akcji prawym skrzydłem strzałem z najbliższej odległości gospodarze zdobywają drugą bramkę. Na kolejną bramkę musieliśmy czekać aż do 88 minuty. Precyzyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego Grzegorza Kawieckiego strzałem z kilku metrów na bramkę zamienia Piotr Piasecki. Dwie minuty później mamy kopię tej sytuacji, ponownie z rzutu rożnego, ponownie Kawiecki i ponownie Piasecki kompletując hat-tricka ustala wynik meczu.