Kolejka 1: Orzyc vs Iskra /14.08.2016 godz. 15:00/
Dodane przez bady dnia Sierpień 15 2016 16:00:40
ORZYC Chorzele – ISKRA Krasne 3-2 (0-1)

1-1 Grzegorz Kawiecki
2-1 Kacper Rejs
3-1 Daniel BrzezickiRobaczek – Michał Kawiecki, Wojciech Kordek, Andrzej Dąbrowski, Dawid Kostrzewa (60. Emil Majk) – G. Kawiecki (85. Czaplicki), Rejs, Mateusz Kawiecki (60. Korotko), H.Brzezicki (60.D.Brzezicki) – D.Tułowiecki – Piasecki

Po raz pierwszy piłkarze Orzyca zainkasowali komplet punktów na inaugurację w lidze okręgowej pokonując gości z Krasnego.
Licznie przybyła publiczność mogła z pewnością wychodzić z tego spotkania potrójnie zadowolona. Po pierwsze zwycięstwo ich drużyny, po drugie obejrzeli naprawdę dobre zawody, a po trzecie po 13 sezonach rozłąki powrócił z MKS-u Przasnysz Piotr Piasecki. Zawodnik który z pewnością wzmocni siłę ofensywną Orzyca i zaszczepi w zawodnikach walkę przez pełne 90 minut z czego sam słynie od lat.
Pierwszą dogodną okazję w tym meczu zmarnował Hubert Brzezicki, którego w sytuacji sam na sam z bramkarzem Iskry zjadła trema. W 37 minucie szybką kontrę wyprowadzili goście, po kilku podaniach oko w oko z Łukaszem Robaczkiem stanął były zawodnik Orzyca Adam Niestępski. Uderzył obok wybiegającego bramkarza , a próbujący ratować sytuację Michał Kawiecki umieścił piłkę we własnej bramce. Do przerwy mieliśmy tylko tego jednego gola, za to po przerwie mieliśmy już festiwal bramek. W 60 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem z 9 metrów Grzegorz Kawiecki wyrównuje straty. W 69 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony boiska strzałem z najbliższej odległości na prowadzenie wyprowadza swoją drużynę kapitan żółto-czerwonych Kacper Rejs. W 86 minucie Daniel Brzezicki uciekł obrońcom gości i silnym strzałem w krótki róg podwyższył wynik meczu. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry goście zdobywają kontaktową bramkę. Silny strzał zawodnika Iskry odbija się od nóg Wojciecha Kordka, myli bramkarza Orzyca i ląduje w siatce jego bramki.