Kolejek 24: Orzyc vs Jutrzenka /04.06.2016/
ORZYC Chorzele – JUTRZENKA Unieck 4-1 (1-1)

2-1 Grzegorz Kawiecki
3-1 Maciej Wierzbicki ( z karnego )
4-1 Grzegorz Kawiecki

Robaczek – Michał Kawiecki, Rykowski, Dąbrowski, Czaplicki (78. Szmalc) – Wierzbicki (75. H.Brzezicki), Kostrzewa (80.Mateusz Kawiecki), D.Tułowiecki, G.Kawiecki – D.Tułowiecki – Rejs ( 46. I.Tułowiecki)

To był przedostatni krok jaki wykonali w drodze do „okręgówki” piłkarze Orzyca, pozostał już tylko jeden kroczek, trzeba wygrać jedno z dwóch pozostałych do rozegrania spotkań.
W sobotnie popołudnie żółto-czerwoni wysoko pokonali rywali z Uniecka, jednak przebieg mecze wcale nie wskazywał, że tak się to spotkanie skończy.
Miejscowi szybko wyszli na prowadzenie za sprawą celnego strzału Macieja Wierzbickiego w 7 minucie, jednak jeszcze szybciej bo już minutę później przyjezdni wyrównują straty. Dosyć długo goście trzymający się sztywno swojego planu polegającego na głębokiej obronie utrzymywali korzystny wynik. Dopiero pomiędzy 70 a 78 minutą chorzelanom udaje się trzykrotnie pokonać bramkarza rywali ustalając wynik meczu. Jako pierwszy do siatki trafia Grzegorz Kawiecki, który po podaniu Arkadiusza Czaplickiego, ładnie wymanewrował jeszcze obrońcę Jutrzenki i strzałem w krótki róg wyprowadził chorzelan na prowadzenia. Kilka minut później ponownie Grzegorz Kawiecki ruszył w stronę wyprowadzającego piłkę spod własnej bramki obrońcy z Uniecka, który po stracie piłki sfaulował skrzydłowego Orzyca w obrębie pola karnego. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Maciej Wierzbicki. Wynik ustalił Grzegorz Kawiecki, po dokładnym podaniu Daniela Brzezickiego.