Kolejka 23: Rzekunianka vs Orzyc / 28.05.2016/
Dodane przez bady dnia Czerwiec 02 2016 03:30:35
RZEKUNIANKA Rzekuń – ORZYC Chorzele 2-5 (0-4)

0-1 Kacper Rejs
0-2 Grzegorz Kawiecki
0-3 Daniel Brzezicki
0-4 Grzegorz Kawiecki
1-5 Igor Tułowiecki

Robaczek – Michał Kawiecki, Daniel Rykowski (60. Piotr Walewacz), Kordek, Dąbrowski – Wierzbicki (70. Mateusz Kawiecki), Kostrzewa (80. Stolarczyk), D.Tułowiecki, G.Kawiecki – D.Brzezicki – Rejs (65. I.Tułowiecki)

Lekko, miło i przyjemnie tak można w skrócie opisać niedzielne spotkanie Orzyca na nie łatwym by się wydawało terenie w Rzekuniu. Już do przerwy chorzelanie rozstrzygnęli losy tego spotkania, przy okazji wybijając piłkę z głowy gospodarzom. Przyjezdni zdobyli cztery bramki, a miejscowi nie byli w tym okresie oddać nawet strzału w światło bramki pewnie grającego na przedpolu Łukasz Robaczka.
Kanonadę rozpoczął w 12 minucie Kacper Rejs, kiedy to pewnie przelobował wychodzącego z bramki bramkarza z Rzekunia. W 26 minucie Grzegorz Kawiecki ponownie nad golkiperem gospodarzy umieszcza piłkę w siatce jego bramki. Kilka minut później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, strzałem z kilku metrów trzecią bramkę zdobywa Daniel Brzezicki. W 36 minucie po ładnej indywidualnej akcji Daniela Brzezickiego, strzałem do pustej bramki wynik do przerwy ustala Grzegorz Kawiecki.
Druga połowa to już tylko formalność którą trzeba było dopełnić aby można było sobie dopisać komplet punktów. Najpierw gospodarze strzelają pierwszą swoją bramkę, a w 72 minucie po ładnej dwójkowej akcji Grzegorza Kawieckiego i Igora Tułowieckiego, ten drugi po raz piaty pokonuje golkipera Rzekunianki. W końcówce spotkania miejscowi zdobywają swoją drugą bramkę.