Kolejka 12: Mazowsze vs Orzyc /31.10.2015 godz. 14:00/
MAZOWSZE Jednoro瞠c - ORZYC Chorzele 1-3 (0-1)

0-1 Daniel Tu這wiecki
0-2 Dawid Kostrzewa
1-3 Igor Tu這wiecki

Robaczek – M.Kawiecki, Kordek, D帳rowski, Czaplicki – D.Tu這wiecki (65. Igor Tu這wiecki), Kostrzewa, Rze簑chowski (70. Korotko), G.Kawiecki – Rejs – Brzezicki

Jeszcze nikomu w tym sezonie nie uda這 si pokona pi趾arzy Mazowsza na ich boisku, a do soboty. To pi趾arze Orzyca s jedyn ekip potrafi帷 wygra na bardzo trudnym terenie w Jednoro盧u.
Do 75 minuty mecz by wyr闚nany z t r騜nic, 瞠 to chorzelanie mieli zdecydowanie wi璚ej okazji pod bramk przeciwnika. Ju do przerwy gdyby obie ekipy wykorzysta造 swoje sytuacje wynik powinien brzmie 1-3 dla go軼i. Kibice w pierwszej cz窷ci zobaczyli jedn tylko bramk, ale po kolei. W 15 minucie Kacper Rejs zmusi do b喚du bramkarza gospodarzy, a Daniel Tu這wiecki umie軼i pi趾 w pustej bramce. Kilka minut p騧niej strzelec bramki mia kolejn wy鄉ienit okazj do podwy窺zenia wyniku jednak tym razem 鈍ietnie w bramce zachowa si golkiper gospodarzy. W 28 minucie Daniel Brzezicki stan掖 oko w oko z bramkarzem miejscowych, jednak r闚nie przegra ten pojedynek. W ko鎍闚ce pierwszej cz窷ci gry przed szans na odrobienie strat stan掖 pomocnik Mazowsza ale i on nie potrafi pokona bramkarza rywala.
Ju w 50 minucie po do鈔odkowaniu z rzutu ro積ego Grzegorza Kawieckiego celnym strza貫m g這w popisa si Dawid Kostrzewa i Orzyc zwi瘯szy swoj przewag. Z dwu-bramkowego prowadzenie chorzelanie cieszyli si tylko 4 minuty, kiedy to po do鈔odkowaniu z lewej strony strza貫m z kilku metr闚 bramk zdoby by造 zawodnik Orzyca Piotr St瘼kowski. Przez nast瘼ne minuty na boisku dzia這 si niewiele, dopiero w ostatnim kwadransie kiedy to gospodarze postanowili si odkry i odrobi straty pi趾arze z Chorzel zacz瘭i stwarza sobie mn鏀two sytuacji do zdobycia kolejnych bramek. Uda這 si im jednak tylko raz pokona bramkarza z Jednoro盧a kiedy to w 78 minucie Igor Tu這wiecki wepchn掖 pi趾 do siatki z najbli窺zej odleg這軼i.