Kolejka 10: Jutrzenka vs Orzyc /17.10.2015 godz 15:00/
Dodane przez bady dnia Październik 18 2015 11:08:01
JUTRZENKA Unieck - ORZYC Chorzele 2-2 (1-1)

1-1 Grzegorz Kawiecki
2-2 Kacper Rejs (z karnego)

Robaczek – M.Kawiecki, Rykowski, Dąbrowski, Szmalc – G.Kawiecki, Kostrzewa, Rzeżuchowski, D.Tułowiecki (65. I.Tułowiecki) – Rejs – Brzezicki

Pierwszy remis zanotowali chorzelanie w tym sezonie, dzieląc się punktami na trudnym terenie z drużyną z Uniecka.
Mecz zaczął się fatalnie dla przyjezdnych bo już w 7 minucie tracą bramkę. Obrońca z Chorzel blokował piłkę żeby bramkarz mógł ją złapać, jednak napastnik gospodarzy pchnął go i skończyło się zderzeniem zawodników Orzyca, a cwany napastnik umieścił piłkę w pustej bramce. Miejscowi mieli w pierwszej części jeszcze dwie wyśmienite okazje do podwyższenia wyniku jednak w obu przypadkach fatalnie spudłowali. Bramka wyrównująca pada w 37 minucie kiedy to do prostopadłego podanie wychodzi Grzegorz Kawiecki i pewnie pokonuje bramkarza Jutrzenki.
Druga część gry ponownie źle się zaczyna dla gości którzy znowu szybko tracą bramkę. Tym razem po mocnym strzale z pola karnego. Wyrównująca bramka pada z rzutu karnego podyktowanego za zagranie obrońcy gospodarzy piłki ręką w polu karnym w 65 minucie, a strzelcem był Kacper Rejs. W doliczonym czasie gry goście mieli „piłkę meczową”, której jednak nie wykorzystali. Daniel Brzezicki wygrał pojedynek w powietrzu z bramkarzem rywali, idealnie dograł do stojącego na 7 metrze Grzegorza Kawieckiego, który jednak trafił w stojącego na linii bramkowej obrońcę.