Kolejka 4: Korona vs Orzyc /05.09.2015 godz. 15:00/
Dodane przez bady dnia Wrzesień 05 2015 12:25:48
KORONA Karolinowo - ORZYC Chorzele 3-2 (1-1)

1-1 Daniel Brzezicki
1-2 Kacper Rejs

Robaczek – M.Kawiecki, Rykowski (65. Dąbrowski), Kordek, Czaplicki – Wierzbicki, Kostrzewa (65. D.Tułowiecki), Rzeżuchowski (60. Korotko), G.Kawiecki (75.I.Tułowiecki) – Rejs – Brzezicki

Nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy chorzelanom, ulegając w czwartej kolejce beniaminkowi ligi. Mecz był wyrównany, obie drużyny stworzyły sobie sporo okazji pod bramką przeciwnika, ale to gospodarze popełnili o jeden błąd mniej w obronie i zgarnęli komplet punktów.
W 33 minucie wydawało się nie groźny strzał z 25 metrów zawodnika Korony ląduje ku zaskoczeniu wszystkich w siatce bramki zaskoczonego Łukasza Robaczka. W 45 minucie po akcji lewym skrzydłem Grzegorza Kawieckiego, Daniel Brzezicki strzałem w kilku metrów doprowadza do wyrównania.
W 54 minucie Kacper Rejs okazał się sprytniejszy niż obrońca miejscowych i znajdując się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Korony pewnie go pokonał. W 59 minucie mamy już jednak remis. Po stracie w środku pola, zawodnik gospodarzy znalazł się sam przed bramkarzem Orzyca. Pierwszy strzał golkiper z Chorzel obronił, jednak wobec dobitki nadbiegającego kolejna gracza rywali był już bezradny. Po kilku minutach strzałem z kilku metrów po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gospodarze ustalają wynik meczu. Mimo kilku okazji do wyrównania wynik nie ulega już zmianie i piłkarze Orzyca muszą pogodzić się z pierwszą porażką w tym sezonie.