JUNIORZY U-17: kolejka 7 "MAŁE DERBY"
Dodane przez bady dnia Czerwiec 03 2015 07:09:24
03-06-2015 (środa) godz. 17:00


MAZOWSZE Jednorożec U17 vs ORZYC Chorzele U17 4-1 (2-1)

Stadion Gminny w Jednorożcu

Rozszerzona zawartość newsa
MAZOWSZE Jednorożec U17 - ORZYC Chorzele U17 4-1 (2-1)

1-1 - Hubert Brzezicki

Bańka - Stanejko, Kolek(70.Siemiński), Szmalc, Rykowski, M.Cichowski - Kowalski, Bartołd - Moszczyński, Kołakowski(75.Łubowiedzki), Brzezicki (65.Ł.Cichowski)


Pierwszej porażki w rundzie wiosennej doznali chorzelscy juniorzy, ulegli Mazowszu Jednorożec na ich boisku. Młodzież z Chorzele rozegrała najgorszy mecz w sezonie, jednym słowem nie istniała na boisku. Od pierwszej do ostatniej minuty spotkania gospodarze kontrolowali przebieg gry. I to oni jako pierwsi strzelają gola z rzutu wolnego w 10 minucie meczu. Goście jednak potrafili zaskoczyć miejscowych, kierując długą piłkę za obrońców gdzie znalazł się Brzezicki i pokonał golkipera z Jednorożca. Mazowsze odpowiada natychmiast kontrą po której ich zawodnik znajduje się w sytuacji „sam na sam” z bramkarzem Orzyca i wygrywa to starcie strzelając gola na 2-1.
W drugiej części gry obraz gry nie ulega zmianie nadal drużyną dominująca na boisku jest ekipa Mazowsza. Trzecia bramka pada po wznowieniu gry przez bramkarza gospodarzy z ponad 80 metrów, piłka robi dwa kozły w polu karnym Orzyca i wpada do bramki – bez komentarza! Takie zachowanie bramkarza podcina całkowicie skrzydła młodzieży z Chorzel i z upragnieniem zaczynają oczekiwać gwiazdka kończącego ten kabaret. Jedynym wytłumaczeniem słabej gry bramkarza Orzyca może być brak doświadczenia to był jego pierwszy mecz na pełnowymiarowym boisku. Mazowsze strzela jeszcze jednego gola i ustanawia wynik końcowy 4-1.
Mazowsze o krok jest by wygrać ligę i tego życzymy, bo ta drużyna w pełni zasługuje na to mistrzostwo. Powodzenia Panowie.