ORZYC Chorzele U17 vs WKRA Żuromin U17 3-3 (0-2)

ORZYC Chorzele U17 - WKRA Żuromin U17 3-3 (0-2)
1-2 – Paweł Walewacz
2-3 – Mariusz Kowalski
3-3 – Mateusz Dzieżyk

Lubowiedzki – Stanejko, Dzieżyk, Piotrowski, Kojtek, Szmalc – Kowalski, Walewacz(71.Kłodowski), Bartołd(53.Piasecki K.) – Marciniak(41.Kołakowski), Rykowski(61.Kimona)

Kolejnym rywalem „Młodego Orzyca” byli juniorzy Wkry Żuromin. W piątkowe popołudnie na własnym boisku udało się wywalczyć jeden punkt. Chorzelska młodzież przespała pierwszą część spotkania czego skutkiem była strata aż dwóch bramek. Pierwszą w 20 minucie meczu z bezpośredniego strzału z rzutu wolnego w okolicy pola karnego, natomiast drugą już po minucie od strzelonego pierwszego gola po błędach miejscowej defensywy napastnik gości znalazł się w sytuacji sam na sam z Lubanem Jr. i pewnym strzałem go pokonał. Druga część meczu to gonienie i odrabianie strat z pierwszej połowy. Gol kontaktowy pada w 50 minucie Kołakowski popisał się doskonałym podaniem, którym oszukał obrońców Wkry , a piłka ląduje pod nogami Walewacza, który znalazł się w sytuacji jeden na jeden z golkiperem gości i z tego starcia wychodzi zwycięsko. Gospodarze próbują odrabiać straty i tym samym odsłaniają się z tyłu co umiejętnie wykorzystuje Wkra i jedną ze swoich kontr zamienia na gola. W 70 minucie pada gol na 2-3 „strzał życia” wychodzi kapitanowi miejscowych „Kowal” uderza pod poprzeczkę z 27 metrów. W doliczonym czasie gry pada gol który daje punkt i bardzo dużo radości orzyczanom, Mateusz Dzieżyk strzałem głową ustanawia wynik meczu na 3-3.
Chorzelescy juniorzy udowodnili że mają charakter i potrafią razem zrobić dużo, mimo tego że niektórzy grali z urazami potrafili zmusić się do 80 minutowej walki.