PUCHAR POLSKI COOZPN: II Runda
Dodane przez bady dnia Wrzesień 08 2014 17:57:06
10-09-2014 (środa) godz. 16:30


ORZEŁ Sypniewo vs ORZYC Chorzele 2-0 ( 1-0 )

Stadion Gminny w Sypniewie

Rozszerzona zawartość newsa
ORZEŁ Sypniewo – ORZYC Chorzele 2-0 ( 1-0 )
Kacprzak – Majk, M.Kawiecki (46. Wierzbicki), Kostrzewa, Czaplicki, Walewacz – D.Tułowiecki (46. Dąbrowski), Rejs, Brzezicki – Kuciński, Niestępski

Szybko swoją przygodę z Pucharem Polski zakończyli piłkarze Orzyca, bo już w swoim pierwszym meczu okazali się gorsi od ekipy z Sypniewa.
Tylko 20 minut zawodnicy z Chorzel zagrali tak jak potrafią i w tym czasie zdobyli bramkę, której z niewiadomych przyczyn arbiter nie uznał oraz stworzyli sobie dwie kolejne stuprocentowe okazje. Jednak najpierw Maciej Wierzbicki strzelając do praktycznie pustej bramki poślizgnął się i nie trafił czysto w piłkę, natomiast strzał głową z kilku metrów Dawida Kostrzewy minął minimalnie słupek bramki gospodarzy. Wspomniane 20 minut miało miejsce na początku drugiej części gry. Wszystko to co działo się wcześniej i później na boisku zawodnicy z Chorzel chyba powinni szybko zapomnieć bo chluby im to nie przyniosło. Gospodarze objęli prowadzenie w 17 minucie po fatalnym błędzie Michała Kawieckiego, który podał piłkę napastnikowi rywala. Drugą bramkę gospodarze zdobyli w 78 minucie po wyprowadzeniu szybkiej kontry.
Wypada tylko wspomnieć, że w żółto-czerwonych barwach zadebiutowało w oficjalnym meczu dwóch nowych zawodników przybyłych z nieistniejącego już Krzyniaka Krzynowłoga Mała czyli Łukasz Kacprzak oraz Arkadiusz Czaplicki. Obaj zagrali poprawnie i należy spodziewać się, że włączą się do walki o pierwszy skład również w meczach ligowych.