ORZYC Chorzele U16 vs MAZOWSZE Jednorożec U16 2-6 (1-4)

Stadion Miejski im. Jana Konarskiego w Chorzelach

1-0 - Kołakowski
2-6 - Kołakowski

Lubowiedzki(65.Ćwiek) - Dzieżyk(48.Wierzbicki), Stanejko, Piasecki(75.Cichowski) - Szmalc, Kowalski, Walewacz, Gąska, Kłodowski(41.Kojtek), Kołakowski, Brzezicki

Mazowsze pewnie pokonało nasz zespół i tym samym zbliżyło się do nas w tabeli ligowej, przewaga zmalała do 2 punktów. Spotkanie zaczęło się rewelacyjnie dla „Młodego Orzyca” bo gospodarze już w 2 minucie meczu strzelają gola. Lecz długo nie było dane młodzieży z Chorzel prowadzić w 10 minucie przyjezdni strzelają gola wyrównującego. A po kilku minutach strzelają kolejne gole i na przerwę schodzą z dorobkiem czterech trafień.
Druga połowa bardziej wyrównana, jednak gra miejscowych zostawiała nadal dużo do życzenia. Mazowsze w drugiej części gry zdobywa jeszcze dwa gole jeden z rzutu karnego po zagraniu ręką w polu karnym przez obrońcę miejscowych, drugiego po błędzie defensywy, brak komunikacji bramkarz-obrońca. Chorzele w końcówce strzelają gola ustanawiając wynik meczu na 2-6. Obydwa gole dla naszej ekipy zdobył Łukasz Kołakowski.