IV RUNDA PUCHARU POLSKI
Dodane przez bady dnia Październik 01 2013 12:48:03
18-09-2013 (środa) godz. 16.00


ORZYC Chorzele vs OSTROVIA Ostrów Maz. 0-3 (0-0)

Stadion Miejski im. Jana Konarskiego w Chorzelach

Rozszerzona zawartość newsa
ORZYC Chorzele – OSTROVIA Ostrów Maz. 0-3 ( 0-0 )

Robaczek – Wierzbicki, Kostrzewa, I.Tułowiecki (78. Walewacz) – Rykowski, Michał Kawiecki – Dąbrowski, Rejs (78. Majk), D.Tułowiecki – G.Kawiecki, Ostrowski (65. Brzezicki)

To już koniec pucharowej przygody Orzyca, w czwartej rundzie piłkarzy z Chorzel wyeliminował przedstawiciel IV ligi Ostrovia Ostrów Mazowiecka. Szkoda, bo szansa na grę w ćwierćfinale była ogromna i mimo wydawałoby się wysokiej porażki wcale tak oczywiste nie było kto zagra w kolejnej rundzie Pucharu Polski.
To był typowy mecz do pierwszej bramki i właśnie żółto-czerwoni w pierwsze części gry mieli dwie wyśmienite okazje aby wyjść na prowadzenie. Najpierw po przechwycie Rafała Ostrowskiego, on oraz Grzegorz Kawiecki ruszyli sami od połowy boiska w kierunku bramkarza rywali. Niestety Kawiecki uderzył lekko i golkiper z Ostrovii nie miał najmniejszych problemów żeby wyłapać ten strzał. Kilka minut później bramkarz przyjezdnych popisał się już wyśmienitą paradą broniąc strzał głową Ostrowskiego.
Po przerwie to znowu gospodarze mają okazję wyjść na prowadzenie, jednak tym razem Grzegorz Kawiecki znajdując się w oko w oko z bramkarzem gości uderza minimalnie obok słupka. Do 75 minuty mecz był wyrównany i wydawało się, że znowu o awansie zadecyduje seria rzutów karnych. Jednak w feralnej 75 minucie goście po zamieszaniu pod bramką Robaczka, strzałem z kilku metrów zdobywają gola. Od momentu straty bramki z miejscowych „uszło powietrze” co skrzętnie wykorzystali przyjezdni dokładając kolejną bramkę już w kolejnej akcji. Po kolejnych 5 minutach zdobywają kolejnego gola ustalając wynik meczu.
Teraz zostało chorzelanom skupić się wyłącznie na lidze i miejmy nadzieję, że w pozostałych do końca rundy sześciu meczach postarają się o komplet punktów.