Kolejka 7: Wąsewo vs Orzyc
Dodane przez bady dnia Wrzesień 26 2013 20:35:39
29-09-2013 (niedziela) godz. 16.00


KS Wąsewo vs ORZYC Chorzele 3-1 ( 0-1 )

Stadion Gminny w Wąsewie

Rozszerzona zawartość newsa
KS Wąsewo – ORZYC Chorzele 3-1 ( 0-1 )

0-1 Grzegorz Kawiecki

Robaczek – Wierzbicki, Kostrzewa, i.Tułowiecki – M.Kawiecki, Dąbrowski – D.Tułowiecki, Rejs (85. Rykowski), Rzeżuchowski – Niestępski – G.Kawiecki ( 65. Ostrowski)

To już trzecia porażka w tym sezonie piłkarzy Orzyca …. nie tak to miało wyglądać, nie takie były plany. Jak widać po dotychczasowych meczach nie będzie spacerku do okręgówki, a może w ogóle nie będzie awansu jak tak dalej będą tracili punkty zawodnicy z Chorzel, bo konkurencja nie śpi.
Jeśli chodzi o samo spotkanie to obie drużyny stworzyły ładne widowisko, mecz mógł się podobać przybyłym kibicom. Najbardziej boli, że żółto-czerwoni można powiedzieć przegrali to spotkanie na własne życzenie. W ciągu całego meczu stworzyli sobie sześć stu-procentowych okazji do zdobycia bramek jednak wykorzystali tylko jedną. Zaznaczyć trzeba, że wszystkie te okazje miały miejsce zanim piłkarze z Wąsewa strzelili pierwszą bramkę i zamiast wysoko prowadzić i spokojnie czekać na koniec meczu, chorzelanie dali sobie strzelić bramkę. A później gospodarze uwierzyli, że wcale w tym meczu nie muszą przegrać i strzelili dwa kolejne gole.
Do końca rundy zostało już tylko sześć meczy i jeśli piłkarze z Chorzel chcą uniknąć nerwowej zimy nie mogą już sobie pozwolić na stratę choćby punktu.