Kolejka 4: Orzyc vs Pełta
Dodane przez bady dnia Wrzesień 13 2013 09:10:19
14-09-2013 (sobota) godz. 13.00


ORZYC Chorzele vs PEŁTA Karniewo 3-0 ( 2-0 )

Stadion Miejski im. Jana Konarskiego w Chorzelach

Rozszerzona zawartość newsa
ORZYC Chorzele – PEŁTA Karniewo 3-0 ( 2-0 )
1-0 Maciej Wierzbicki
2-0 Kacper Rejs
3-0 Maciej Wierzbicki

Robaczek – Wierzbicki, Kordek, Borkowski (80. Majk) – Michał Kawiecki, Kostrzewa – Dąbrowski, Rejs, Kuciński (60. Rzeżuchowski) – Niestępski (70.Brzezicki) – G.Kawiecki (65. Ostrowski)

Swój pierwszy prezent w dniu ślubu dostał Błażej Kaszuba już w sobotnie popołudnie od kolegów z drużyny, którzy zadbali o to żeby na weselu panowała dobra atmosfera i wygrali z rewelacyjnie spisującą się od początku sezonu ekipą Pełty Karniewo.
Drużyna gości udowodniła, że to nie przypadek iż znajdują się w czubie tabeli i na pewno do końca będą liczyli się w walce o awans, co chyba jest największą niespodzianką tego sezonu.
Jednak to chorzelnie zwyciężyli w tym spotkaniu będąc drużyną zdecydowanie lepszą. Już w 6 minucie po dokładnym dośrodkowaniu Dawida Kostrzewy, strzałem głową wynik otworzył Maciej Wierzbicki. W 24 minucie żółto-czerwoni uciekają już rywalowi na dwie bramki. Tym razem dośrodkowuje Grzegorz Kawiecki , a ładnym strzałem „szczupakiem” pakuję piłkę do siatki kapitan Orzyca Kacper Rejs. Wynik ustala w 72 minucie ten który go otworzył czyli Maciej Wierzbicki ładnym strzałem pod poprzeczkę z 12 metrów. Goście mimo wysokiej porażki pozostawili po sobie dobre wrażenie, jednak w przeciągu całego meczu nie potrafili stworzyć sobie nawet jednej klarownej sytuacji do zdobycia bramki.
Cieszy równa forma piłkarzy Orzyca, widać różnicę w grze chociażby z tym co było jeszcze w poprzednim sezonie. Chorzelanie grają skutecznie pod bramką rywali oraz tracą mało bramek, a właśnie te dwa elementy najbardziej zawodziły wcześniej.
W najbliższą środę piłkarze z Chorzel będą mogli potwierdzić swoją formę z silną drużyną Tęczy Łyse w III rundzie Pucharu Polski.