Kolejka 16: Orzyc vs Rzekunianka
Dodane przez bady dnia Czerwiec 06 2013 09:37:40
09-06-02013(niedziela) godz. 15.00


ORZYC Chorzele vs RZEKUNIANKA Rzekuń 0-1 (0-0)

Stadion Miejski im. Jana Konarskiego

Rozszerzona zawartość newsa
ORZYC Chorzele – RZEKUNIANKA Rzekuń 0-1 ( 0-0 )

Robaczek – Wierzbicki, Kostrzewa (55. Rzeżuchowski), Walewacz – Rykowski, Michał Kawiecki – Kuciński (46.G.Kawiecki), Dąbrowski, D.Tułowiecki – Rejs, Niestępski

To już druga kolejna porażka przed własną publicznością ekipy z Chorzel, a w sumie trzecia porażka w czwartym kolejnym meczu. Po tym jak stracili kategorycznie szanse na awans zawodnicy Orzyca, stracili chyba i wiarę we własne umiejętności.
Niedzielny mecz nie był wcale słaby w ich wykonaniu, jednak okazało się również, że Rzekunianka nie jest tak słaba jak obrazuje to ich pozycja w tabeli. Mecz już od początku mógł się podobać przybyłym kibicom, w ciągu pierwszych dwóch kwadransów obie drużyny miały po trzy doskonałe okazje do pokonania bramkarza rywala, jednak do przerwy był wynik bezbramkowy. Goście trzykrotnie wychodzili na pozycję „sam na sam” z Łukaszem Robaczkiem jednak nawet raz nie potrafili go pokonać. Gospodarze natomiast oprócz dwóch znakomitych okazji z gry, mieli też rzut karny, który niestety Dawid Kostrzewa przestrzelił.
Druga część gry nie obfitowała już w tak dużą ilość okazji pod obiema bramkami. Najlepszą z nich dla gospodarzy miał Wojciech Rzeżuchowski, który nie zdecydował się uderzyć w dogodnej sytuacji z kilku metrów, a po przyjęciu piłki jego próba strzału została zablokowana. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w doliczonym czasie gry, kiedy to po stracie chorzelskiego pomocnika w środku pola goście wyprowadzili skuteczną kontrę.