JUTRZENKA Unieck vs ORZYC Chorzele 4-2 (0-1)

JUTRZENKA Unieck – ORZYC Chorzele 4-2 (0-1)

0-1 Grzegorz Kawiecki
3-2 Grzegorz Kawiecki

Robaczek – Wierzbicki, Kostrzewa, Walewacz – Michał Kawiecki, Rykowski (65. Majk) – D.Tułowiecki (60. I.Tułowiecki), Dąbrowski, Kuciński – G.Kawiecki, Niestępski

Nie sprostali pilkarze Orzyca ambitnie grającym zawodnikom z Uniecka i po ciekawym meczu obfitującym w sporą ilość bramek ulegli gospodarzom 2-4.
Pierwsza połowa nie wskazywała na to, że przyjezdnym może stać się „krzywda” w tym spotkaniu. Żółto-czerwoni w pełni kontrolowali wydarzenia na boisku i na przerwę schodzili prowadząc jedną bramką, którą strzałem lewą nogą zdobył Grzegorz Kawiecki.
Drugie 45 minut to niestety już zupełnie inny Orzyc. Już po 3 minutach gry gospodarze wyrównali, a po kolejnych kilku wyszli na prowadzenie. W 63 minucie znakomitą okazję do wyrównania miał Maciej Wierzbicki, jednak będąc kilka metrów przed bramką rywala nie mógł zdecydować się czy podać koledze czy strzelać i wyszło z tego coś pośrodku, czyli lekkie podanie ale nie do kolegi lecz obok słupka. Piłkarze z Uniecka nie marnowali za to swoich okazji i w 70 minucie podwyższyli prowadzenie. W 76 minucie ponownie Grzegorz Kawiecki tym razem ślicznym strzałem w okienko zdobywa bramkę kontaktową. Po chwili powinien być już remis jednak strzał głową Dawida Kostrzewy z 5 metrów minimalnie poszybował nad poprzeczką. W końcówce miejscowi po wzorowej wyprowadzonej kontrze zdobywają czwartą bramkę, przypieczętowując tym swoje zwycięstwo.