ORZYC Chorzele vs GKS Pokrzywnica 4-6 (2-4)

Lubowiedzki – Bartołd(65. Kostrzewa), Wierzbicki(36. Walewacz), Kołakowski, Cichowski(42. Kawiecki) – Gąska, Szmalc(64. Rzepiński), Kowalski, Suchowiecki(53. B.Piasecki) – Brzezicki – Rykowski(49. Stanejko)

1:0 – Gąska
2:0 – Gąska
3:6 – Kołakowski
4:6 – Kowalski

Inauguracja sezonu dla trampkarzy U-15 Orzyca Chorzele nie była udana, na własnym terenie przegrali z GKS Pokrzywnica 4:6.
Początek spotkania nie pokazywał tego że gospodarze przegrają ten mecz bo już w 9 minucie prowadzili 2:0, obydwa trafienia zaliczył po indywidualnej akcji Wojciech Gąska. Orzyczanie chyba za szybko stwierdzili że ten mecz mają już wygrany, gra ich z minuty na minutę wyglądała coraz gorzej. W 16 minucie po błędzie obrońców zawodnik gości spotkał się sam na sam z golkiperem z chorzel i Lubowiedzki musiał wyjąć piłkę z siadki. 26 minuta przynosi gola samobójczego i wynik 2:2. Do przerwy goście dołożyli jeszcze dwa gole w 33 i 35 minucie i niestety znowu obydwie bramki po błędach obrońców. Wynik do przerwy 2:4.
W drugiej części spodkania Geksa dołożyła jeszcze dwa gole. Orzyc jakby się obudził ale za późno najpierw 60 minucie Kołakowski z rzutu wolnego strzelił na 3:6, a 4 minuty później Kowalski z podobnej odległości jak poprzednik również ze ztałego fragmentu i ustanowił wynik meczu 4:6. Orzycowi zabrakło chyba troszkę szczęścia nie wykorzystali w meczu dwóch sytuacji do pustej bramki, Gąska sam na sam z bramkarzem trafił prosto w bramkarza w podobnej akcji Suchowiecki trafił w słupek.
„Mecz wyrównany choć zwycięstwo gości, ale taki jest futbol jak się nie strzela co się ma to później niewykorzystane sytuacje się mszczą . Na pochwałę zasługuje Maciej Lubowiedzki, który z meczu na mecz jest dużym atutem w bramce mojej drużyny.” – podsumował po meczu trener Kaszuba