SPARING
Dodane przez bady dnia Lipiec 16 2012 18:22:46
20-07-2012 (piątek) godz. 19.00ZRYW Jedwabno vs ORZYC Chorzele 0:4 (0:1)

Stadion w Jedwabnie

Rozszerzona zawartość newsa
ZRYW Jedwabno – ORZYC Chorzele 0-4 ( 0-1 )

0-1 Michał Kuciński
0-2 Grzegorz Kawiecki
0-3 Rafał Ostrowski
0-4 Grzegorz Kawiecki

I połowa
Robaczek – Wierzbicki, Kostrzewa, Borkowski – Oleksik, Dąbrowski – Walewacz, Rejs, Czaplicki – Michał Kuciński, Ostrowski

II połowa
Robaczek – Mateusz Kuciński, Kostrzewa, Wierzbicki (Borkowski) – Michał Kawiecki, Dąbrowski (Oleksik) – Rzeżuchowski, Rejs ( Walewacz), Mateusz Kawiecki – Grzegorz Kawiecki, Ostrowski ( Michał Kawiecki)

Kolejne dobre spotkanie zagrali piłkarze Orzyca w trakcie przygotowań do zbliżającego się sezonu, tym razem wysoko pokonując na wyjeździe przedstawiciela „olsztyńskiej” ligi okręgowej.
Zespół Orzyca jest cały czas na etapie poszukiwania optymalnego dla posiadanego potencjału ludzkiego ustawienia, ale piątkowy mecz pokazał, że chyba to ustawienie sprawdzi się w chorzelskich realiach najlepiej. Drużyna zdecydowanie dominowała na boisku, stwarzał sobie mnóstwo okazji do zdobycia kolejnych bramek i co najważniejsze skutecznie zabezpieczała tyłu, nie pozwalając rywalowi na dochodzenie do sytuacji strzeleckich.
Bramkami podzielili się wyłącznie napastnicy, ale na bramki te zapracował cały zespół włącznie z ofensywnie grającymi bocznymi obrońcami.