LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW 1999 GR. II. KOLEJKA 7
Dodane przez bady dnia Październik 21 2011 11:30:39
22-10-2011 (sobota)

godz. 14.30


ORZYC Chorzele vs NAREW Ostrołęka 2:4 (1:2)

Stadion Miejski w Chorzelach im. Jana Konarskiego

Rozszerzona zawartość newsa
ORZYC Chorzele - NAREW Ostrołęka 2:4 (1:2)

1:2 – Hubert Brzezicki
2:2 – Mariusz Kowalski

Lubowidzki – Bartołd, Moszczyński, Wierzbicki – Brzezicki, Kolek, Rykowski, Kawiecki – Kowalski

ZMIANY: Cichowski


Najmłodsi piłkarze Orzyca mają za sobą pierwszą rundę sezonu 2011/2012. W ostatnim meczu podejmowali na własnym boisku lidera ligi Narew Ostrołęka.
Okazało się że lider nie jest taki dobry jak pokazuje tabela, młodzi orzyczanie potrafili grać z nimi jak równy z równym. A nawet momentami to podopieczni Kaszuby dominowali na boisku choć wynik pierwszej połowy tego nie odzwierciedlał, bo chorzelanie przegrali ją 1:2. Oba gole dla przyjezdnych padły po błędach środkowej formacji gospodarzy. A gola kontaktowego dla Orzyca zdobył Brzezicki, który znalazł się sam na sam z golkiperem z Ostrołeki i wykorzystał tą okazję.
Na początku drugiej części gry Chorzele zdobywają bramkę wyrównującą po dokładnym podaniu Cichowskiego piłkę otrzymał Kowalski i mocnym strzałem pokonał bramkarza Narwi. Przyjezdnym udało się zdobyć do końca meczu jeszcze dwie bramki na 2:3 ze stałego fragmentu gry i na 2:4 po błędzie obrony gospodarzy.

Podsumowując pierwszą część sezonu warto zauważyć że młodzi piłkarze robią duże postępy. Wyniki nie są najważniejsze, a na pewno przyjdą z czasem. Mamy braki kadrowe bo trudno znaleźć w tak małej miejscowości liczną grupę w danym roczniku chłopców chcących grać w piłkę. Ale radzimy sobie z tym problemem uzupełniając skład młodszymi chłopcami, na obecną chwilę pewne miejsce w pierwszym składzie mają dwaj chłopcy z rocznika 2001 i jeden z 2000. Najbardziej szkoda porażki z Mazowszem Jednorożec, a najbardziej cieszy zwycięstwo z Makowianką Maków Maz. Cel na drugą rundę - walka o pierwszą trójkę w tabeli. – w skrócie podsumował trener Błażej Kaszuba.