VS

TĘCZA Łyse vs ORZYC Chorzele 6:0

Tęcza JBB Łyse – Orzyc Chorzele 6-0 ( 2-0 )

Robaczek – Dąbrowski (65.Lubowiedzki), Kostrzewa, Michał Kawiecki – Korotko, Rykowski (35.Borkowski) – Oleksik (55. Mateusz Kawiecki), Rejs (65.Kaszuba), Rzeżuchowski, G.Kawiecki – Trzciński

Nie udała się wyprawa w środku tygodnia do Łysych i Orzyc wrócił z tej „wycieczki” bez punktów i z bagażem aż 6 bramek. Coraz większa ilość zawodników nie może z różnych przyczyn uczestniczyć w meczach i efekty tego widać gołym okiem. Orzyc doznał najwyższej w tym sezonie porażki, a w trakcie meczu na placu gry zameldował się nawet trener!!! Mecz od początku źle się ułożył, bo gospodarze szybko objęli prowadzenie, a po kilku minutach wykorzystując niezdecydowanie bramkarza podwyższyli na 2-0. Dopiero po stracie dwóch bramek chorzelanie się otrząsnęli i zaczęli być równorzędnym przeciwnikiem dla miejscowych. Niestety sił starczyło tylko do 65 minuty, kiedy to gospodarze zdobywają trzecią bramkę. Końcówka spotkania to już totalna katastrofa, młoda drużyna z Łysych, wykorzystała brak sił i ochoty do dalszej gry zawodników Orzyca i w ciągu ostatnich 5 minut zdobyli kolejne trzy bramki, ustalając wynik meczu.