KOLEJKA 22
Dodane przez bady dnia Kwiecień 28 2011 17:23:09
30-04-2011 (SOBOTA)

godz. 15.00

VS

ORZYC Chorzele vs BŁĘKITNI Raciąż 2:5 (0:2)

Stadion Miejski w Chorzelach im. Jana Konarskiego

Rozszerzona zawartość newsa
ORZYC Chorzele – BŁĘKITNI Raciąż 2-5 (0-2)

1-2 Burdach
2-2 Rejs

Lubowiedzki (46.Robaczek) – Burdach, Kostrzewa, Rykowski, Korotko ( 25. Michał Kawiecki) – Mateusz Kawiecki (65. Borkowski), Rzeżuchowski, Dąbrowski, G.Kawiecki – Rejs – Trzciński (15.Oleksik)

Coraz mniej szczęścia mają zawodnicy Orzyca i coraz bardziej komplikuje się ich sytuacja w tabeli ligi okręgowej. W sobotnim meczu nie mogło z różnych przyczyn zagrać 6 zawodników, a po 20 minutach gry okazało się, że plac gry musiało opuścić kolejnych dwóch z powodu kontuzji. Najpierw Piotr Trzciński z rozbitym łukiem brwiowym odjechał karetką do szpitala, a po kilku minutach Łukasz Korotko z odnowioną kontuzją kolana zszedł z boiska. Niestety brak tylu zawodników spowodował, że gra Orzyca wyglądała chaotycznie i po szybko straconej bramce trudno było oczekiwać na dobry rezultat w tym meczu. Na przerwę Orzyc schodził przegrywając już dwiema bramkami, tracąc bramkę w 45 minucie po błędzie swojego bramkarza.
Na drugą połowę Orzyc wyszedł już w innym ustawieniu i efekty tego szybko się pojawiły. W 51 minucie silnym strzałem z rzutu wolnego z około 25 metrów Dawid Burdach zdobywa kontaktową bramkę. W 55 minucie mamy już remis, kiedy to po ładnej indywidualnej akcji Kacper Rejs pokonuje bramkarza gości. A kilka minut później Orzyc powinien prowadzić, niestety Andrzej Dąbrowski nie wykorzystał stuprocentowej okazji ku temu. Na kwadrans przed końcem meczu to jednak przyjezdni wychodzą na prowadzenie. W 78 minucie Kacper Rejs marnuje dogodną sytuację do wyrównania stanu meczu, kiedy to znajdując się sam przed bramkarzem z Raciąża postanowił go przelobować, co mu się udało…..jednak przelobował i bramkę rywala. W końcówce spotkania goście zdobyli jeszcze dwie bramki, pierwszą strzałem z kilku metrów, a drugą z rzutu karnego i wysoko wygrali mecz.