KOLEJKA 19
Dodane przez bady dnia Kwiecień 13 2011 21:58:11
09-04-2011 (sobota)

godz 16.00

VS

SOKÓŁ Grudusk vs ORZYC Chorzele 1:0(1:0)

Rozszerzona zawartość newsa
SOKÓŁ Grudusk – ORZYC Chorzele 1-0 (0-0)

Robaczek – Michał Kawiecki, Burdach, Kostrzewa (80. Lipiński) – Dąbrowski – Oleksik (55. Ladziński), Rejs, Wróbel (70. Mateusz Kawiecki), Korotko – G.Kawiecki, Trzciński

Kolejnej wyjazdowej porażki doznała nasza drużyna, tym razem ulegając ostatniej drużynie ligi okręgowej Sokołowi Grudusk.
Początek spotkania nie wskazywał na to, aby chorzelskiej drużynie mogła się stać w tym meczu jakakolwiek „krzywda”. Gra toczyła się głównie na połowie gospodarzy, a Orzyc stworzył sobie kilka sytuacji do objęcia prowadzenia. Niestety z każdą minutą miejscowi grając najprościej jak się tylko da, posyłając długie piłki w okolice naszego pola karnego spychali nas do defensywy. Z przypadkowych zagrań stwarzali sobie coraz to groźniejsze okazje do zdobycia bramki, jednak dobrze i szczęśliwie bronił Łukasz Robaczek. Jednak na przerwę nasi zawodnicy schodzili przegrywając jedną bramką. W 45 minucie zawodnik Sokoła próbował dośrodkować, jednak piłka niesiona silnym podmuchem wiatru wylądowała ku zaskoczeniu wszystkich w bramce.
Po przerwie to zawodnicy Orzyca osiągnęli sporą przewagę, spychając rywala do rozpaczliwej obrony. Jednak nie potrafili wypracować sobie na tyle dogodnej okazji do zdobycia bramki żeby, chociaż wyrównać stan meczu.
Po słabym meczu Orzyc przegrał mecz, którego przegrać nie mógł. Teraz przed nami trzy mecze przed własną publicznością i jeśli nasza drużyna nie zacznie wygrywać może zrobić się bardzo nieciekawie, bo rywale z tyłu są już bardzo blisko, a górna połówka tabeli zaczyna uciekać.