KOLEJKA 14
Dodane przez bady dnia Listopad 05 2010 16:23:41
06-11-2010 (SOBOTA)

GODZ. 12.00ORZYC Chorzele vs OSTROVIA Ostrów Mazowiecka 2:4


Rozszerzona zawartość newsa
ORZYC Chorzele – OSTROVIA Ostrów Maz. 2-4 (1-2)

Lubowiedzki – Dąbrowski, Ladziński, Rykowski – Kordek - Michał Kawiecki (46.Ślusarski), Sadowski (75. Oleksik), Rzeżuchowski (65. Kostrzewa), Wróbel – Rejs, G.Kawiecki (65.Orzoł)

Nie najlepiej pożegnali się zawodnicy Orzyca z licznie przybyłą na ten mecz mimo nie najlepszej pogody własną publicznością. Lider okazał się zbyt wymagającym przeciwnikiem i odbyło się bez niespodzianki. Być może mecz ten potoczyłby się zupełnie inaczej gdyby nie pierwsze 10 minut, po których to goście prowadzili już dwiema bramkami. Już w 4 minucie spotkania zawodnicy Ostrovii wyprowadzili akcję lewym skrzydłem zakończoną celnym strzałem z 10 metrów. W 10 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, strzałem głową przyjezdni podwyższają wynik meczu. Dopiero po utracie drugiej bramki zawodnicy z Chorzel się „budzą” próbując toczyć wyrównany pojedynek. W 21 minucie Kacper Rejs precyzyjnym strzałem z 20 metrów strzela kontaktową bramkę. Przed przerwą gra była wyrównana a obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji pod bramką przeciwnika jednak wynik nie uległ już zmianie.
Początek drugiej połowy wyglądał podobnie jak większość pierwszej części gry, obie drużyny toczyły wyrównany pojedynek jednak to goście stwarzali sobie więcej sytuacji do zdobycia kolejnych bramek. W 57 minucie zawodnicy lidera ligi konstruują składną akcję po której ich kapitan staje oko w oko z bramkarzem Orzyca i pewnie zdobywa trzecią bramkę. W 69 minucie pada kolejna bramka i niestety ponownie zdobyta jest przez gości. Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramka pada po strzale głową z kilku metrów. W 83 minucie Kamil Ślusarski strzałem z 5 metrów zdobywa drugą bramkę dla Orzyca jednak tego dnia na więcej nie pozwolili miejscowym zawodnicy z Ostrovii.