ZRYW Jedwabno – ORZYC Chorzele 5-3 ( 1-1, 3-2 )

0-1 Kacper Rejs
3-2 Błażej Kaszuba
3-3 Kacper Rejs

Gaczyński – Michał Kawiecki, Burdach, Dąbrowski, Mateusz Kawiecki (Rzeżuchowski) – Górczyński (Kaszuba), Sadowski, Kordek, Ślusarski – Rejs – G.Kawiecki

Orzyc rozpoczął przygotowania do gry w lidze okręgowej od sparingu z drużyną Zrywu Jedwabno. Ze względu na pogodę, jaka obecnie panuje i boisko, którego nawierzchnia była bardzo twarda, a każdy kontakt z nią powodował krwawe otarcia, mecz nie należał do najładniejszych. Jednak padło sporo bramek i dlatego chociaż kibice mieli powody do radości. W meczu tym w składzie Orzyca zabrakło aż 9 zawodników, ale trzeba się z tym liczyć w okresie wakacyjnym, że nie wszyscy będą mogli grac we wszystkich sparingach. Cieszy natomiast udział wszystkich czterech nowych nabytków chorzelskiej ekipy. Cała czwórka wypadła dobrze i z pewnością będą to spore wzmocnienia naszej drużyny. A jeśli chodzi o sam mecz, to Kacper Rejs wciąż udowadnia, że nie zapomniał jak się strzela bramki, dwukrotnie pokonując bramkarza rywali. Trzecią bramkę dołożył Błażej Kaszuba, wykorzystując sytuację sam na sam z golkiperem z Jedwabna. Przy wyniku 3-3, Orzyc mógł wyjść na prowadzenie, jednak Grzesiek Kawiecki nie wykorzystał rzutu karnego. Ze względu na panujący upał mecz był rozgrywany w formie trzech tercji po 30 minut.