Orzyc Chorzele - Rzekunianka Rzekuń 4-0 ( 2-0 )

Skład : Matysiak-Wojciechowski,Piasecki,Wątkowski(75.Łungowski)

3-0 Rejs
4-0 Orzoł

Dodane przez bady dnia październik 07 2007 18:34:21Czytaj więcej ˇ 2 Komentarzy ˇ 542 Czytań - Drukuj
Mazowsze Jednorożec to ...??
Mam taka drobna sugestie kieruje ja do ludzi ktorzy tworza strone Mazowasza Jednorożec. Zaciekawila mnie jedna kwestia, czy obrażanie zawodników z innych zespołów to wasz atut, czy ktos inny wam ubliza na dowod tego przytocze tu slowa ze strony Mazowsza, gdyż są godne uwagi i pokazuja jak ktoś o bardzo niskim ilorazie inteligencji to pisze ale coż sie dziwić przecież to wieś. Słowa ze strony Mazowsza cytuję: "A goście groźnie kontratakują. W 70 minucie strzał napastnika Orzyca trafia w słupek i leci metr od linii bramkowej, tam doskakuje do niej gracz z Chorzel jednak trafia w siatkę boczną!!! Przecież ten zawodnik strzelał z metra do pustej bramki!!!Trzeba go wysłać do kowala :)hi ( chociaż on strzelał głowa to nie wiem do kogo!!ale jak ma się kwadratową głowe to tak jest)ufffffff odetchnęli kibice".
Na drugi raz przemyslcie to co piszecie bo sie osmieszacie przed wszytskimi takimi beznadziejnymi komenatrzami. Staje tu w obronie pilkarza z chorzel. Na dobra sparawe to caly ten wasz Jednorożec to Rafał Prusik jak by go nie bylo to byscie pykali w B-klasie. Coż takie sa realia ale moze wy tego nie widzicie. Pozdro dla Mazowasza spisalicie sie chlopaki nie ma co :D:D

Mecz debrowy z Mazowszem Jednorożec
Mazowsze Jednorożec - Orzyc Chorzele 2-0 (0-0)

Skład: Matysiak-Wojciechowski,T.Piasecki,Rykowski-Rejs,Dąbrowski,Ślusarski,Wróbel(75.Wątkowski)-
Nowotczyński(46.Orzoł)-Kawiecki,Rzeżuchowski(60.Danelski)

Mecze derbowe rządzą się własnymi prawami i każdy wynik w takim meczu może sie zdarzyć. Jednak w ostatnią niedzielę września to drużyna Mazowsza była faworytem i jak na faworyta przystało mecz wygrała. O pierwszej połowie możemy powiedzieć tylko tyle ,że się odbyła.W ciągu pierwszych 45 minut gra była wyrównana i toczyła się głównie w środkowej strefie boiska.Ani gospodarze , ani goście nie potrafili wypracować sobie sytuacji strzeleckiej.Po zmianie stron przez kolejne 10 minut drużyny nadal bały zaatakować się większą ilością zawodników i emocji było nie wiele.W 58 minucie do prostopadłej piłki wychodzi napastnik gospodarzy Rafał Prusik, wykorzystując nieporozumienie dwóch obrońców Orzyca znajduje się sam przed bramkarzem gości i sytuacji tej nie marnuje.Od tego momentu zarysowała się przewaga gospodarzy , a gościom zaczyna brakować sił i chyba chęci.Do 75 minuty Mazowsze stwarza sobie kilka dogodnych sytuacji ale dobrze w bramce Orzyca spisuje się Michał Matysiak.Na kwadrans przed końcem świetną piłkę w polu karnym otrzymuje Kacper Rejs jednak ma problemy z opanowaniem jej i nadal Mazowsze prowadzi 1-0. W 80 minucie miała miejsce sytuacja która rozwiała wszelkie nadzieje piłkarzy z Chorzel na wywiezienie jakiejkolwiek zdobyczy punktowej z trudnego terenu.W sytuacji sam na sam z bramkarzem Mazowsza stanął Grzegorz Kawiecki , uderzył mocno jednak piłka odbiła się od słupka przeleciała wzdłuż linii bramkowej , a dobitka Kamila Ślusarskiego z ostrego konta trafia w boczną siatkę.Po chwili nieudana próba chorzelskich obrońców "złapania" napastnika z Jednorożca na spalonym, który ma dużo czasu i miejsca aby pokonać Matysiaka. Mecz nie stał na wysokim poziomie ale drużyna gospodarzy była tego dnia lepsza i zasłużenie zdobyła komplet punktów, choć przy odrobinie szczęścia wcale nie musiało tak być.