Pełta Karniewo - Orzyc Chorzele 3-2 (1-1)

0-1 Wojciech Rzeżuchowski
1-2 Przemysław Orzoł

Moskalik - Wojciechowski, Ślusarski, Rykowski(46.Tyjewski) Lubowiecki, Dąbrowski, Piasecki, Danelski – Rzeżuchowski - Orzoł, Kawiecki

Po raz kolejny drużyna Orzyca zakończyła mecz bez zdobyczy punktowej w rozgrywkach A klasy, tym razem ulegając ekipie Pełty w Karniewie. Mecz zaczął się od ataków chorzelskiej drużyny i już w 8 minucie Wojciech Rzeżuchowski strzałem z 12 metrów wyprowadza swoja drużynę na prowadzenie. Niestety tylko 10 minut Orzyc cieszył się prowadzeniem w tym meczu. W 18 minucie po ładnej indywidualnej akcji jednego z napastników Pełty gospodarze doprowadzają do wyrównania. Goście po stracie bramki zaczęli grać chaotycznie w obronie i bez pomysłu na skonstruowanie akcji w ataku. Jednak do przerwy utrzymał się wynik remisowy.
Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił, jednak to piłkarze z Chorzel w 58 minucie ponownie objęli prowadzenie. Przemek Orzoł uciekł obrońcom gospodarzy i pewnie pokonał bramkarza Pełty. Od tej pory jeszcze bardziej uwidoczniła się przewaga miejscowych, jednak dobrze spisywał się w bramce Orzyca Wojciech Moskalik. W 78 minucie gospodarze osiągają cel doprowadzając do remisu. Bramka ta uskrzydliła jeszcze bardziej zawodników z Karniewa i kilka minut później strzelają kolejną bramkę, ustalając wynik meczu na 3-2.
„Z takim podejściem do meczu jak dzisiaj niestety punktów nie da się zdobyć. Trudno to zrozumieć niektórym zawodnikom, że każdy punkt należy wybiegać na boisku. Część młodzieży tego nie rozumie lub nie chce zrozumieć. Chyba tylko rewolucja w składzie przed kolejnym meczem jest w stanie uświadomić im, że ciężar gry spoczywa na całej drużynie, a nie na poszczególnych piłkarzach” -powiedział po meczu kapitan Orzyca Tomasz Piasecki.

Dodane przez bady dnia wrzesień 21 2008 16:37:5319 Komentarzy ˇ 675 Czytań - Drukuj
luban75 dnia wrzesień 24 2008 12:52:46
no to kapitan sie wkurzył , mocne słowa
bady69 dnia wrzesień 24 2008 13:59:19
Czemu ciągle tylko do młodzieży, a starszyzna??? Jak można wygrywać mecze skoro się nie trenuje??? Wydaje mi się, że każdy jest w stanie minimum raz w miesiącu pojawić się na treningu! W ogóle mnie nie dziwi, że młodzież zaczyna się buntować i olewa sprawę. Rewolucje w składzie?! Zobaczymy w niedzielę!
rejsiak dnia wrzesień 24 2008 14:51:02
Trenowanie trenowaniem ale trzeba mieć motywację, chęci do gry, po prostu lubić/kochać grać a nie totalna olewka...
danel dnia wrzesień 24 2008 17:07:46
tylko ze nikt nie chce trenowac ;p niektorzy sa caly czas na treningu a i tak nie graja a niektorzy w ogole nie byli przez cale zycie i dalej graja w pierwszym smiley
KL8 dnia wrzesień 24 2008 17:59:28
jestem za rewolucją w składziesmiley niech każdy zagra na innej pozycji jak grał dotychczas, moze coś będzie z tegosmiley
kolus10 dnia wrzesień 24 2008 18:58:07
Zgadzam sie z Blazejem i Danelem............................!!!!!smiley
rejsiak dnia wrzesień 24 2008 19:56:34
Danel na Bramkę !!! A Krzysztof Krawczyk to wiadomo..... ESCENA smiley Mój przyjacielu.... smiley
KK85 dnia wrzesień 24 2008 20:40:03
Ja bym chciał defensywnego napastnika zagraćsmiley Skład składem ale czy jest pole manewru na zapowiadaną rewolucję? (Rejsiak wróżę ci przyszłość działacza po zakończeniu kariery - a że wypić lubisz... heheh)
rejsiak dnia wrzesień 24 2008 20:46:03
Ty krzysiu nie obrażaj naszych działaczy !! a Wypić to każdy lubi smiley a spiewać potrafisz Tylko Tysmiley Bo jesteś Ty... smiley a rewolucja będzię napewno smiley
iksgrzesiek dnia wrzesień 24 2008 20:49:02
gdybym ja albo andrzej mieszkali w chorzelach nie bylo takiego tematu ze nie ma nas na treningu! w ostatnim tygodniu bylem na wiosce to bylem i we wtorek i w czwartek. Byli Wojtek, Łukasz, Ślusarz i Oko plus Rejsiak i mój braciak to chociaż można bylo coś pograć.Wiadomo niektórzy praca ale inni nie wiem co było zimno czy wszyscy zachorowali??smiley ja bym radził osobom które przyjeżdżają na mecz z uśmiechem na mecz, oznajmiają że wczoraj pili i nie mogą grać, osobom których nigdy nie widziałem żeby sie do czego kolwiek w drużynie przykladali żeby się lepiej nie wypowiadali co zmienić i co jest źle. Radze spojrzeć najpierw na siebie!
iksgrzesiek dnia wrzesień 24 2008 20:54:34
może czas żeby każdy pomyślał o naszej drużynie na poważnie, bo będzie zajebisty wstyd jak wyląduje taka drużyna jak orzyc do b-klasy!
luban75 dnia wrzesień 25 2008 07:26:10
Tu chyba nie chodzi o treningi ( taka liga ), ale o to co ktoś prezentuje na boisku , zaangażowanie, walka , chęć do gry.Bo niby dlaczego miałby siedzieć na ławce ktos kto niby nie trenuje ale na meczu zapierdala za dwóch.Widocznie ten który trenuje , trenuje za mało bo na meczu tego nie widać . Każdy trenuje dla siebie nie dla innych ,a wykładnikiem umiejetności w tej lidze i tak zawsze jest mecz.Panowie nie szukajmy na siłę problemu tylko każdy po meczu niech spokojnie pomyśli chwilke - jak ja dzisiaj zagrałem ? Rozumiem ,że komuś nie wyjdzie mecz , że ma słabszy dzień , ale jeżeli ktos regularnie popełnia te same błędy to znaczy ,że woogóle nie myśli .Czyli albo to ma wszystko w dupie ,albo nie wpadł jeszcze na to ,że czasami warto skorzystać z mózgu. Proponuję żeby każdy uderzył się w pierś i zastanowił się nad sobą ( ale to każdy bez wyjatków) i nie róbmy podziałów w drużynie. W niedzielę przed meczem przy zamkniętych drzwiach w szatni każdy wygarnie co mu leży na sercu i co uważa na temat innych , a potem wyjdziemy na boisko mądrzejsi o "wskazówki" kolegów oraz lżejsi o to co nam na wątrobie leżało i mecz na 100% bedzie do przodu . I najważniejsze nie wyciagajmy brudów na zewnątrz i skończcie z wypisywaniem takich komentarzy w internecie po co inni mają sie cieczyć ,że my mamy jakies problemy.