ORZYC Chorzele – GKS Pokrzywnica 2-2 ( 1-2 )

1-2 Daniel Brzezicki
2-2 Mateusz Kawiecki

Robaczek – Borkowski, Michał Kawiecki, Wierzbicki – Rykowski, Dąbrowski – Rzeżuchowski (85. Tułowiecki), Rejs, Mateusz Kawiecki (75. Walewacz) – Brzezicki (46. G.Kawiecki), Michał Kuciński (46.Niestępski)

Po bardzo ciekawym meczu piłkarze Orzyca podzieli się punktami z ekipą GKS-u Pokrzywnica. Mecz stał na wysokim poziomie, była w nim walka, wiele sytuacji pod obiema bramkami i co najważniejsze kibice zobaczyli w nim cztery bramki.
Początek spotkania ułożył się idealnie dla gości którzy już po kwadransie prowadzili dwiema bramkami. Już w 4 minucie strzał napastnika przyjezdnych ląduje na słupku, a kolejny gracz GKS-u dobija do pustej bramki wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. Kilka minut później groźną sytuację broni Łukasz Robaczek, jednak przy dobitce jest już bezradny, mamy kolejną bramkę strzeloną do pustej bramki. W 30 minucie pada kontaktowa bramka. Po dokładnie wykonanym rzucie rożnym strzałem z kilku metrów piłkę w siatce umieszcza Daniel Brzezicki.
Druga część gry stała na jeszcze wyższym poziomie niż pierwsze 45 minut. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka wyśmienitych okazji do zdobycia bramki, jednak padł tylko jeden gol. Ponownie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobyli go chorzelanie, a dokładniej Mateusz Kawiecki, który pokonał bramkarza gości strzałem głową.
Mecz sprawiedliwie zakończył się remisem, choć pewnie w obu obozach panuje niedosyt i obie ekipy uważają, że mogły zdobyć komplet punktów.

Dodane przez bady dnia październik 11 2012 08:11:376 Komentarzy ˇ 679 Czytań - Drukuj